Prezes Zarządu

mgr Bartosz Sadowski

 

Kierownik ds. Technicznych

mgr inż. Kamil Kanczkowski

e-mail: k.kanczkowski@gpkszemud.pl

 

Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży i Rozliczeń

mgr Bartosz Pionk

e-mail: b.pionk@gpkszemud.pl

 

Z-ca Kierownika ds. Sieci i Urządzeń

mgr inż. Piotr Rohde

e-mail: p.rohde@gpkszemud.pl

 

Z-ca kierownika ds. Oczyszczalni Ścieków w Szemudzie i Kielnie

Rafał Munda

e-mail: r.munda@gpkszemud.pl

 

Kierownik ds. utrzymania dróg

Szymon Pionk

 

Starszy Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

Katarzyna Gabner-Kamińska

e-mail: k.gabner-kaminska@gpkszemud.pl
e-mail: faktury@gpkszemud.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bernadeta Richter

e-mail: b.richter@gpkszemud.pl
e-mail: sekretariat@gpkszemud.pl

 

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

mgr inż. Izabela Rzepka

e-mail: i.rzepka@gpkszemud.pl

 

Główna Księgowa

Dorota Aniołkowska

e-mail: finanse@gpkszemud.pl

Montaż wodomierza głównego – nowy odbiorca

 

Księgowa

Katarzyna Grabowska

e-mail: k.grabowska@gpkszemud.pl

 

Specjalista ds.kadr i płac

Alina Heland

e-mail: kadry@gpkszemud.pl

 

Inspektor Nadzoru

Krzysztof Reich

 

Inkasentka

Joanna Pranczke

 

Inkasentka

Katarzyna Dampc

 

Główny operator oczyszczalni ścieków w Szemudzie i Kielnie

Krzysztof Naczk

 

Brygadzista – Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – eksploatacja

Mirosław Czoska

 

Starszy Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – eksploatacja

Jan Nowicki

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – eksploatacja

Daniel Ziemann

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – eksploatacja

Adam Abraham

 

 

 

Brygadzista – Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć wodociągowa

Damian Waleczkowski

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć wodociągowa

Zdzisław Elwart

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć wodociągowa

Andrzej Domarus

 

 

 

Brygadzista – Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć kanalizacyjna

Leszek Rzeszewicz

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć kanalizacyjna

Tadeusz Rzeszewicz

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć kanalizacyjna

Łukasz Oczk

 

Monter sieci i urządzeń WOD-KAN – sieć kanalizacyjna

Edmund Bojke

 

 

 

Operator koparko-ładowarki

Marek Pionke

 

Operator koparko-ładowarki 

Dawid Albecki

 

 

 

Kierowca ciągnika rolniczego

Mariusz Pranczke

 

Kierowca ciągnika rolniczego

Sylwester Nowicki

 

 

 

Kierowca samochodu ciężarowego

Marcin Czoska

 

Kierowca samochodu ciężarowego

Tomasz Pozański

 

Kierowca samochodu ciężarowego

Jarosław Przytulski

 

 

 

Brygadzista – Robotnik Gospodarczy

Roman Hirsz

 

Robotnik Gospodarczy

Franciszek Albecki

 

Robotnik Gospodarczy

Stanisław Draws

 

Robotnik Gospodarczy

Kamil Czoska

 

Robotnik Gospodarczy

Adam Kotłowski