Prezes Zarządu

mgr Bartosz Sadowski

 

Kierownik ds. Technicznych

mgr inż. Kamil Kanczkowski

e-mail: k.kanczkowski@gpkszemud.pl

 

Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży i Rozliczeń

mgr Bartosz Pionk

e-mail: b.pionk@gpkszemud.pl

 

Z-ca Kierownika ds. Sieci i Urządzeń

mgr inż. Piotr Rohde

e-mail: p.rohde@gpkszemud.pl

 

Z-ca kierownika ds. Oczyszczalni Ścieków w Szemudzie i Kielnie

Rafał Munda

e-mail: r.munda@gpkszemud.pl

 

Kierownik ds. utrzymania dróg

Szymon Pionk

 

Starszy Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

Katarzyna Gabner – Kamińska

e-mail: k.gabner-kaminska@gpkszemud.pl
e-mail: faktury@gpkszemud.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bernadeta Richter

e-mail: b.richter@gpkszemud.pl
e-mail: sekretariat@gpkszemud.pl

 

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

mgr inż. Izabela Rzepka

e-mail: i.rzepka@gpkszemud.pl

 

Główna Księgowa

Dorota Aniołkowska

e-mail: finanse@gpkszemud.pl

 

Księgowa

Katarzyna Grabowska

e-mail: k.grabowska@gpkszemud.pl

 

Specjalista ds.kadr i płac

Alina Heland

e-mail: kadry@gpkszemud.pl

 

Inkasentka

Joanna Pranczke

 

Inkasentka

Katarzyna Dampc

 

Brygadzista konserwatorów sieci i urządzeń WOD-KAN

Mirosław Czoska

 

Z-ca Brygadzisty konserwatorów sieci i urządzeń WOD-KAN

Zdzisław Elwart

 

Starszy Konserwator sieci i urządzeń WOD-KAN

Jan Nowicki

 

Konserwator sieci i urządzeń WOD-KAN

Edmund Bojke

 

Konserwator sieci  WOD-KAN

Daniel Ziemann

 

Kierowca- konserwator sieci WOD-KAN

Marcin Czoska

 

Kierowca- Konserwator WOD-KAN

Tomasz Pozański

 

Hydraulik

Leszek Rzeszewicz

 

Konserwator

Franciszek Albecki

 

Operator koparko-ładowarki

Marek Pionke

 

Pracownik gospodarczy

Tadeusz Rzeszewicz

 

Pracownik budowlany

Roman Hirsz

 

Operator koparko-ładowarki 

Dawid Albecki

 

Operator Maszyn Rolniczych

Mariusz Pranczke

 

Konserwator 

Stanisław Draws

 

Główny operator oczyszczalni ścieków w Szemudzie i Kielnie

Krzysztof Naczk

 

Inspektor Nadzoru

Krzysztof Reich

 

Kierowca samochodu ciężarowego

Jarosław Przytulski

 

Konserwator sieci i urządzeń WOD-KAN

Adam Abraham

 

Konserwator sieci i urządzeń WOD-KAN

Damian Waleczkowski

 

Konserwator sieci i urządzeń WOD-KAN

Kamil Czoska

 

Robotnik gospodarczy

Adam Kotłowski

 

Robotnik gospodarczy

Andrzej Domarus